BEZPŁATNE WARSZTATY

Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności dotyczące zagadnień:

PLAN NA ZDANY EGZAMIN: czyli jak zdać na ASP w najbliższej rekrutacji! Jak wyglądają EGZAMINY, co trzeba i co warto mieć w TECZCE.

TECHNIKI MALARSKIE: czyli jak szybko i efektownie stworzyć ciekawe prace do TECZKI 

HISTORIA MALARSTWA: krótka historia malarstwa - podstawowe pojęcia, czyli najważniejsze fakty, które musisz znać!

ARTYSTĄ BYĆ: perspektywy zawodowe.

 

DLA KOGO WARSZTATY

Warsztaty polecamy osobom, które planują przystąpić do egzaminu na ASP lub na inną uczelnię artystyczną (w tym uczelnie zagraniczne) w najbliższej rekrutacji egzaminacyjnej. Zapraszamy!

LOKALIZACJA I ZAPISY

Wstęp wolny! Zaczynamy o godzinie 17:00 w pracowni na Lwowskiej 11/1.

Szkoła TOTU przy Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej

Warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. W celu zgłoszenia uczestnictwa wystarczy wziąć udział w wydarzeniu wypełniając formularz zgłoszeniowy. To wszystko!

 

CO ZABRAĆ NA WARSZTATY

Własne pędzle oraz taśmę malarską (1 sztuka) oraz chęć do działania i pozytywną energię! Wszystkie pozostałe materiały, przybory oraz poczęstunek zapewnia pracownia TOTU.

 

PROWADZĄCY

Marta Nadolle

MARTA Nadolle
Absolwenka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2014 uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej prof. Mirosława Duchowskiego. Tematy, które porusza to : miłość, alienacja, dojrzewanie, intymność, relacje, emocje. Jest laureatką I Międzynarodowego konkursu PERFEKCJONIŚCI. W 2016 brała udział w wystawach zbiorowych w Galerii Arsenał w Poznaniu, BWA Gorzów, Galerii Promocyjnej w Warszawie , Galerii A19. W 2017 brała udział w wystawie zbiorowej w Galerii Latarka w Budapeszcie. Jej obraz znajduje się w kolekcji Muzeum Narodowego w Gdańsku. Obecnie jest asystentką w Pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej prof. Mirosława Duchowskiego na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prywatnie miłośniczka natury i praktykująca jogę przesympatyczna osoba! Warto ją poznać :)

Zapraszamy wszystkich serdecznie! Do zobaczenia! 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.504247044
www.facebook.com/SzkolaRysunkuTOTU

Niestety limit miejsc na tym kursie został wyczerpany. Może inne kursy również Cię zainteresują?