fbpx
Konsultacje ASP

ZAPISY2
OTWARTE SPOTKANIE DLA KADYDATÓW NA ASP

Czwartek 23 listopada godzina 20:00 - zapraszamy kandydatów na ASP. Masz w planach egzamin na Akademię Sztuk Pięknych? Interesują Cię uczelnie artystyczne? U nas dowiesz się, jak naprawdę wyglądają przygotowania do egzaminów oraz poszczególne etapy rekrutacji. Zobaczysz, jak może wyglądać Twoja teczka prac oraz indywidualne portfolio. Porozmawiasz z prowadzącymi - absolwentami ASP i poznasz nasze metody pracy. Spotkanie dedykujemy szczególnie wszystkim osobom planującym przystąpić do egzaminów w najbliższej rekrutacji.

PROGRAM

Podczas spotkania zdobędziesz wiedzę:

O EGZAMINACH: dowiesz się, jak to wszytko wygląda, z czego składają się poszczególne etapy, poznasz tematy z poprzednich lat, zapoznasz się z teczkami naszych absolwentów, którzy dostali się na studia

O PROCESIE PRZYGOTOWAŃ: zorientujesz się, od czego zacząć, ile trwają przygotowania, co czeka Cię na egzaminie

O NASZYCH KURSACH I METODACH NAUKI: jak wyglądają kursy przygotowawcze, czym różnią się poszczególne profile artystyczne, upewnisz się, który kierunek i kurs najbardziej pasuje do Twoich predyspozycji

DLA KOGO SPOTKANIE

To wydarzenie polecamy osobom planującym przystąpić do egzaminu w najbliższej rekrutacji na ASP lub na uczelnię zagraniczną.
Wstęp wolny! Zaczynamy o godzinie 20:00 w pracowni na Lwowskiej 11/1.

ZAPISY

W celu zgłoszenia uczestnictwa wystarczy uzupełnić formularz u dołu opisu.
To wszystko! Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia :)

W razie pytań prosimy o kontakt 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 795112509


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na spotkanie dla kandydatów na ASP .

Uwierzytelnienie*

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS TYGODNIOWY
Kurs rysunku wakacje kraków

PIĘCIODNIOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA PO 3 GODZINY DZIENNIE (15h nauki)

To idealna propozycja dla wszystkich osób, które w kreatywny sposób zamierzają zdobyć praktyczne umiejętności rysunkowo-malarskie. Na tym kursie wykonasz w pełni skończone prace pod czujnym okiem prowadzących artystów malarzy i architektów. Koniec z rysunkami nadającymi się tylko do szuflady :)

...

ZIMOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS TYGODNIOWY

CZTERODNIOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA PO 2 GODZINY DZIENNIE (8h nauki)

Wykorzystaj wolny czas w ferie aby zdobyć umiejętności rysunkowo malarskie! Możesz wybrać jedną z dwóch czterodniowych edycji lub obie, jedna po drugiej. Biorąc udział w dwóch edycjach przysługuje Ci atrakcyjny rabat. Zapraszamy!

...

VOUCHER - PREZENT

Spraw prezent bliskiej Ci osobie! Voucher to cztery zajęcia rysunku i malarstwa, które obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym miesiącu. Kurs od podstaw. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Skorzystaj z tej możliwości, aby mile zaskoczyć bliską Ci osobę :)

...