Poniedziałek 12 grudnia 18:00 - zapraszamy na wyjątkowe warsztaty malarskie dla kandydatów na ASP!

PROGRAM

Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności dotyczące zagadnień:

PLAN NA ZDANY EGZAMIN: czyli jak zdać na ASP w najbliższej rekrutacji! Jak wyglądają EGZAMINY, co trzeba i co warto mieć w TECZCE, a także co trzeba wiedzieć na temat całego procesu rekrutacji.

MALARSTWO: wykonasz ćwiczenie malarskie, poznasz technikę malarstwa akrylowego, przekażemy Ci cenne wskazówki i pokażemy na co szczególnie zracać uwagę

PERSPEKTYWY: dowiesz się, z jakimi zawodami możesz wiązać swoją artystyczną przyszłość

DLA KOGO WARSZTATY

Warsztaty polecamy osobom, które planują przystąpić do egzaminu na ASP lub na inną uczelnię artystyczną - w tym uczelnie zagraniczne, w najbliższej rekrutacji egzaminacyjnej :) Zapraszamy!

LOKALIZACJA I ZAPISY

Wstęp wolny! Zaczynamy o godzinie 18:00 w pracowni na Lwowskiej 11/1 - domofon nr 1 ,parter (pierwsze drzwi na prawo po wejściu w bramę)

Szkoła Rysunku TOTU przy Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej

Warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. W celu zgłoszenia uczestnictwa wystarczy wziąć udział w wydarzeniu wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się u dołu opisu. To wszystko!

CO ZABRAĆ NA WARSZTATY

Wystarczy zabrać ze sobą pędzle (np. nylonowe jeden duży, jeden mniejszy) i farby akrylowe (mogą być mniejsze tubki, czarny, biały i czerwony kolor). Resztę materiałów zapewnia pracownia TOTU.

 

! ZAPRASZAMY ! 

W razie pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pracownia TOTU 728545320 - w godzinach zajęć
Magdalena Szulczyk 795112509 - w godzinach 14:00-19:00
www.facebook.com/SzkolaRysunkuTOTU

Niestety limit miejsc na tym kursie został wyczerpany. Może inne kursy również Cię zainteresują?