fbpx

ZAPISY2

Zastanawiasz się nad tym, czy spróbować swoich sił w rysunku lub malarstwie? Wykorzystaj wolny czas ferii zimowych! Specjalnie na okres ferii przygotowaliśmy dwie edycje intensywnego kursu rysunku i malarstwa. Każda edycja to cztery sesje po dwie godziny dziennie. Każdą z dwóch edycji rozpoczynamy we wtorek a kończymy w piątek. Istnieje możliwość wzięcia udziału w obu edycjach kursu i uzyskania korzystnego rabatu!

Aby wziąć udział w kursie, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie z rysunkiem czy malarstwem. Uczymy od podstaw.


Zajęcia prowadzą profesjonalni nauczyciele rysunku  malarstwa, architekci i artyści, czynni zawodowo, posiadający ogromne doświadczenie w nauczaniu!

 

Z CZEGO SIĘ SKŁADA?

Program kursu ułożony jest tak, aby umożliwić osobie nawet zupełnie początkujacej szybkie postępy w nauce rysunku i malarstwa.

1. RYSUNEK Z NATURY -  martwa natura, studium postaci, portret

2. MALARSTWO - akryl, techniki eksperymentalne, techniki łączone

3. BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE - czwartki 20:00 i niedziele 18:00, grafika, rzeźba, rysunek żurnalowy, kolaż, inne

4. MATERIAŁY POMOCNICZE - zapewniamy dostęp do wartościowych źródeł dodatkowej wiedzy: tutoriale, albumy: malarstwo, design, sztuka

 

DLA KOGO FERIE RYSUNKOWO MALARSKIE?

- dla kandydatów na Architekturę i na każdy kierunek ASP  

- dla osób interesujących się RYSUNKIEM I MALARSTWEM

- dla WSZYSTKICH osób zainteresowanych osiągnięciem wyraźnego postępu w krótkim czasie

 

TERMINY

Na okres ferii zimowych przygotowaliśmy dwie edycje kursu rysunku i malarstwa. Każda z edycji trwa cztery dni po dwie godziny zegarowe dziennie.

I Edycja: 16-19 stycznia 2024
II Edycja: 23-26 stycznia 2024

Zajęcia będą odbywały się w następujące dni i godziny:

wtorek 12:00-14:00
środa 12:00-14:00
czwartek 12:00-14:00
piątek 12:00-14:00

 

CENNIK

Istnieje możliwość wzięcia udziału w jednej lub obu edycjach kursu. 

JEDNA EDYCJA KURSU 360zł
DWIE EDYCJE KURSU 620zł (rabat 100zł)


* Każde zajęcia trwają 2 godziny zegarowe.
** Opłaty za kurs należy dokonać przed jego rozpoczęciem przelewem na konto pracowni.

Dane do przelewu:
TOTU Adamek Szulczyk s.c.
m-Bank 86 1140 2004 0000 3202 8285 6828
Tytułem: Kurs rysunku w ferie, Numer Edycji, Imię i Nazwisko
koszt:
360zł jedna edycja,
620zł dwie edycje

LOKALIZACJA I ZAPISY

Zajęcia odbywają się w Szkole Rysunku i Malarstwa TOTU przy ul. Lwowskiej 11/1 w centrum Warszawy.


W celu zapisania się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy u dołu opisu i dokonać opłaty. To wszystko!


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na kurs w FERIE .

Opłata
Metoda płatności
Płatność przelewem przed swoimi pierwszymi zajęciami
Uwierzytelnienie*

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs grafiki warszawa

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa warszawa

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL SZTUKA MEDIÓW

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Program kursu łączy naukę klasycznego warsztatu rysunkowego i malarskiego z umiejętnością wychodzenia poza tradycyjne ramy na rzecz poszukiwań twórczych w duchu tak zwanych NOWYCH MEDIÓW. Podczas kursu uczestnicy systematycznie poszerzają zakres umiejętności o niestandardowe techniki i metody wizualizacji swoich pomysłów łącząc ze sobą różne media - również przeplatając metody tradycyjne ze sztuką cyfrową.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kurs oprócz nauki rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji wizualnej zawiera ćwiczenia projektowe, co w połączeniu z prawidłowo skompletowaną teczką egzaminacyjną daje zawsze świetne efekty podczas rekrutacji na ASP.

...

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL PROJEKTOWANIE UBIORU

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Bazą programową kursu jest nauka warsztatu rysunkowego i malarskiego. Po opanowaniu podstaw każdy kursant otrzymuje zadania kierunkowe związane z profilem takie jak postać i tkanina. Elementami wzbogacającymi kurs są zajęcia dodatkowe z rysunku żurnalowego. Całość to kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na kierunki związane z projektowaniem mody w Polsce i za granicą. Przygotowujemy pod wymogi wybranej uczelni. Daj znać, na którą uczelnię się decydujesz lub pomożemy Ci w wyborze.

...

PROFIL TOTUSIE DLA DZIECI

DLA NAJMŁODSZYCH 7-12 LAT
kurs rysunku dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych na artystyczny kurs dla dzieci: TOTUSIE. Rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba, ilustracja i wiele innych ciekawych plastycznych aktywności w kreatywnym wydaniu! Spojrzymy na świat z innej perspektywy, przemierzymy oceany kolorów i zanurzymy się w fascynującym świecie sztuki.

...