fbpx

REGULAMIN KURSU

Nowy w TOTU? Poświęć minutę na przeczytanie tych kilku zasad i dowiedz się, jak to wszystko działa.

 • Na kurs można zapisać się w każdej chwili. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia z rysunkiem. Uczymy od podstaw każdego nowego kursanta.
 • Aby dołączyć do kursu, wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy wybierając dogodny dzień lub dni tygodnia dla swoich zajęć i dokonać opłaty.
 • Opłata jest abonamentem za miesiąc kalendarzowy kursu np. za wrzesień, za październik, w którym należy odbyć wybraną ilość zajęć np. cztery zajęcia, osiem zajęć itp. 
 • Opłaty dokonuje się na początku każdego miesiąca kalendarzowego w trakcie trwania kursu, natomiast pierwszej opłaty dokonuje się w momencie zapisu na kurs. Dokonanie opłaty jest gwarancją rezerwacji miejsca na kursie.
 • Chcąc dołączyć do kursu w środku miesiąca masz dwie możliwości:
  - dokonać opłaty za wybraną miesięczną ilość zajęć i wyczerpać ich ilość do końca miesiąca kalendarzowego przychodząc na zajęcia częściej niż tylko w wybrane dni tygodnia, a od nowego miesiąca już iść wybranym trybem
  lub
  - opłacać każdorazowo pojedyncze zajęcia (140zł za lekcję) nie odrabiając lekcji z początku miesiąca, a od nowego miesiąca już zwyczajnie iść wybranym trybem
  Niezależnie od opcji, jaką wybierzesz, zaczniemy z Tobą od podstaw i stopniowo przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy kursu.
 • Nieobecności na zajęciach można odrabiać do końca tego miesiąca kalendarzowego, w którym one wystąpiły przychodząc w inny dzień niż swój standardowy dzień zajęciowy.
 • Wybrane dni zajęć można zmienić w ciągu trwania kursu po przesłaniu do nas maila z wyborem nowego dnia.
 • Długość trwania kursu zależy indywidualnie od celu każdego kursanta.
 • Rezygnacja z kursu jest możliwa pod koniec dowolnego miesiąca w trakcie trwania kursu, po przesłaniu do nas maila. Będziemy wdzięczni za podanie przyczyny np. przywaliły mnie obowiązki w domu i w szkole albo np. żaden z kilkunastu prowadzących w TOTU mi nie odpowiada itp. :)

To wszystko! W razie dodatkowych pytań zawsze chętnie odpowiemy :)
Do zobaczenia na zajęciach. Pozdrawiamy serdecznie!

TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa Warszawa
ul. Lwowska 11/1, 00-660 Warszawa
Kontakt:
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
728545320 - Pracownia TOTU w godzinach zajęć
795112509 - Magdalena Szulczyk w godzinach 12:00-19:00