fbpx

REGULAMIN KURSU

Nowy w TOTU? Poświęć minutę na przeczytanie tych kilku zasad i dowiedz się, jak to wszystko działa.

  • Na intensywny kurs MARATON można zapisać się przed jego rozpoczęciem. Wskazane jest wcześniejsze doświadczenie rysunkowe na poziomie minimum podstawowym.
  • Podczas MARATONU uczestnicy tworzą teczki prac lub przygotowują się do egzaminów na ASP lub Architekturę. Uczestnicy pracują w profilowanych grupach dostosowanych do wybranego egzaminu wstępnego na studia. Prace kursantów są oceniane według skali porównywalnej z egzaminem na wybraną uczelnię.
  • Aby dołączyć do kursu, wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty.
  • Płatności za kurs należy dokonać przed jego rozpoczęciem, najlepiej niezwłocznie po przesłaniu formularza po to, aby mieć pewność rezerwacji miejsca na kursie. Ilość miejsc na MARATONIE jest bardzo mocno ograniczona.
  • Nieobecności na maratonie można odrabiać do końca czasu jego trwania przychodząc na zajęcia popołudniowe standardowego kursu. Jeśli nie było Cię na zajęciach np. w środę o 12:00 to masz czas do końca maratonu aby przyjść np. w następną środę na maraton o 12:00 i zostać na zajęcia popołudniowe o 17:00.
  • Na kurs należy zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne przybory. Bardziej profesjonalne materiały np. tusze graficzne są dostępne w pracowni.

To wszystko! Jeśli masz pytania, zawsze chętnie odpowiemy :)
Do zobaczenia na zajęciach. Pozdrawiamy serdecznie!

TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa Warszawa
ul. Lwowska 11/1, 00-660 Warszawa
Kontakt:
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
728545320 - Pracownia TOTU w godzinach zajęć
795112509 - Magdalena Szulczyk w godzinach 12:00-19:00