fbpx

KURS DIGITAL PAINTING

DNI OTWARTE 14 CZERWCA DISCORD:

https://discord.com/invite/V9zDnrzy

START KURSU 24 CZERWCA! Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 18:00. Spotykamy się na Discordzie. Kurs obejmuje 6 spotkań po 3 godziny zegarowe. Zajęcia w szczególności polecamy osobom początkującym. Wprowadzimy Cię w poszczególne zagadnienia i pokażemy jak to się robi :)

PROGRAM

WPROWADZENIE: omówienie technik i oprogramowania , początkowe ćwiczenia. Omówimy metodologię i reguły działania w cyfrowym rysunku, różnice pomiędzy tradycyjnym rysunkiem i malarstwem, a cyfrowym oraz zaczniemy pierwsze ćwiczenia z rysunku.

METODA TRADYCYJNA/CYFROWAprzedstawimy metodę tworzenia sztuki cyfrowej polegającej na rysunku tradycyjnym zeskanowanym i obrobionym cyfrowo po czym malowaniu cyfrowym na zeskanowanym rysunku.

PHOTOBASH: zapoznamy Was z metodą polegająca na sklejaniu i modyfikowaniu zdjęć cyfrow ze sobą i przemalowywaniu ich tak aby stworzyć jeden spójny obraz.

METODA 100% CYFROWA: pokażemy Wam jak wykonać pracę 100% cyfrową bez opierania się na tradycyjnych rysunkach ani photo bashu.

WSPOMAGANIE 3D - DAZ 3D  I BLENDER: omówimy w jaki sposób możemy wspomagać proces tworzenia sztuki cyfrowej przy użyciu programów  3D

PRODUKCJA FINALNEJ PRACY NA PODSTAWIE ZŁOŻONEJ SCENY W 3D: będziemy kontynuować pracę nad tym co stworzyliśmy w 3D i tworzyć finalną prace reprezentującą nasz postęp.

DLA KOGO KURS

- dla osób, które wiążą swoją przyszłą ścieżkę zawodową z szerokopojętą twórczością cyfrową, np. concept artyści, ilustratorzy, projektanci, graficy

- dla kandydatów na Wydziały Akademii Sztuk Pięknych lub inne artystyczne

- dla hobbystów i WSZYSTKICH osób zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności

 

TERMINY

  • Dni otwarte DISCORD 14 czerwca 18:00-21:00 https://discord.com/invite/V9zDnrzy
  • Zapisując się na kurs wybierasz poniedziałki 18:00 i uczęszczasz na zajęcia raz w tygodniu. Zajęcia odbywają się w następujących terminach: 
PONIEDZIAŁKI 18:00-21:00

24 CZERWCA

1,8,15,22,29 LIPCA

 

CENNIK

Cena obejmuje 6 lekcji + darmowe zajęcia dodatkowe -  czytaj o zajęciach dodatkowych TUTAJ.

LICZBA ZAJĘĆ
CENA

6 LEKCJI

 420zł

  • Nieobecności można odrabiać w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o 18:00.
  • Każde zajęcia odbywają się w godzinach: 18:00-21:00
  • Opłata za kurs dotyczy sześciu lekcji w trybie online na platformie DISCORD

RABATY

Każdy uczestnik kursu DIGITAL PAINTING zyskuje RABAT -100zł na dowolny kurs rysunku i malarstwa w TOTU. Umiejętności rysunkowe i malarstkie mają nieoceniony wpływ na Waszą pracę cyfrową! Warto szkolic warsztat tradycyjny!

  • Promocja obejmuje wyłącznie kursy czyli miesiączne pakiety zajęć. Promocja nie dotyczy pojedynczych lekcji jednorazowych

ZAPISY

W celu zgłoszenia uczestnictwa wystarczy uzupełnić formularz u dołu opisu.
To wszystko! Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia :)

W razie pytań prosimy o kontakt 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 795112509


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na KURS DIGITAL PAINTING .

Uwierzytelnienie*

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS TYGODNIOWY
Kurs rysunku wakacje kraków

PIĘCIODNIOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA PO 3 GODZINY DZIENNIE (15h nauki)

To idealna propozycja dla wszystkich osób, które w kreatywny sposób zamierzają zdobyć praktyczne umiejętności rysunkowo-malarskie. Na tym kursie wykonasz w pełni skończone prace pod czujnym okiem prowadzących artystów malarzy i architektów. Koniec z rysunkami nadającymi się tylko do szuflady :)

...

ZIMOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS TYGODNIOWY

CZTERODNIOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA PO 2 GODZINY DZIENNIE (8h nauki)

Wykorzystaj wolny czas w ferie aby zdobyć umiejętności rysunkowo malarskie! Możesz wybrać jedną z dwóch czterodniowych edycji lub obie, jedna po drugiej. Biorąc udział w dwóch edycjach przysługuje Ci atrakcyjny rabat. Zapraszamy!

...

VOUCHER - PREZENT

Spraw prezent bliskiej Ci osobie! Voucher to cztery zajęcia rysunku i malarstwa, które obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym miesiącu. Kurs od podstaw. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Skorzystaj z tej możliwości, aby mile zaskoczyć bliską Ci osobę :)

...